35     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wstępniak numeru


Wstępniak numeru

Wacław " DRIZIT " Beck


Żałujcie że nigdy nie przeżywaliście takiej chwili. Siedzę właśnie przed kompem w głośniczkach leci fenomenalna muzyka Moby'ego - Matrix Thame Song, w której mieszają się dźwięki klasycznego fortepianu i instrumentów smyczkowych z syntetycznymi odgłosami wprost ze świata cyberpunk - doskonale nadająca nocnej pracy klimat czegoś...niessamowitego, za sobą mam prawie że 30 dni pełnych marzeń, i tych spełnionych i tych odłożonych na kolejny miesiąc, wiele obietnic, masę pracy. Jeszcze tylko podłączyć liczniki - dreszcz podniecenia przeszedł mi po plecach - 1300 ściągnieć 10 numeru - kolejny sukces, uploadować 11-stkę na serwer...i tym sposobem sfinalizować wydawanie kolejnego numeru SS-NG, już drugiego wakacyjnego numeru.
Tak minął już cały okrągły rok od czasu kiedy złożyliśmy nasz pierwszy, jakże 'śmieszny' numer. Nie będę się nad tym rozwodził. Spoglądam w przyszłość, jakże pogmatwaną i pełną niewiadomych. Czy będziemy tu za rok? Tego nikt nie wie, a co śmieszniejsze staramy się tak robić numer jakby każdy z nich miał być ostatni - coraz lepszy.
Jak zapowiadaliśmy miesiąc temu powołujemy do życia dział który zadowoli tych którzy mają konsole - dział (CZARNA SKRZYNKA) w którym docelowo znajdziecie newsy, zapowiedzi i recenzje na konsole X-BOX, PSX 2 i GCN - jednak potrzeba nam do tego ludzi. Jeżeli ktoś z Was dysponuje którąś z tych konsol i ma ochotę dla nas pisać to czekamy na niego. W tym numerze mamy już dla Was Konsolowe newsy, recenzję FINAL FANTASTY X na PSX2, WAVE RACE: BLUE STORM oraz RESIDENT EVIL 1 na Game Cube'a. Posiadaczy skrzynek do grania chyba zachęcać nie muszę aby zajrzeli do tego działu.
Nie zapomnieliśmy oczywiście o Pecetach, bo to ona są dla nas najważniejsze. Z mroku wyłaniają się sylwetki milutkiej i pięknej Wampirzycy której (jak głosi hasło reklamowe) faceci padają do stóp, lubującej się w szklance ciepłej krwi na śniadanie, czyli BLOODRAYNE (zapowiedź) oraz wieśniaka z łopatą w ręce, kopiącego psa na dzień dobry - POSTAL 2 (recenzja). Te 2 przepełnione brutalnością i obfitujące w rzeki krwi gry, tak skrajnie różne zarówno od strony formalnej jak i treściowej dostarczą Wam godzin niesamowitej zabawy - UWAGA - są przeznaczone dla tej zdrowej części społeczeństwa która nie będzie chciała iść tropem głównych bohaterów. Pamiętajcie o tym, bo w innym wypadku znów zaczną się zarzuty i wyrzuty w stronę gier że gloryfikują przemoc i przyczyniają się do wzrostu przestępczości i agresywności w społeczeństwie. Nie dajcie się znów wrobić w mięso rzucane pod stopy niezadowolonych matek i staruszek (te wyrozumiałe pozdrawiamy).
Kolejne dania jakie Wam w tym miesiącu serwujemy to dalsza część relacji z E3 (ale wciąż na gorąco!), soczysta zapowiedź MORTYRA 2-ki oraz chrupka jak dobrze przypieczona skórka z indyka recenzja PRETORIANS. Mamy także recenzję VIETCONG'u oraz zapowiedź...WIEDŹMINA [!] ze stajnii RED STUDIO (CDprojektu).
Jeśli chodzi zaś o zawartość stałych działów to w GŁOWĄ W MUR Sash prezentuje jak to określił megazapowiedź SNK VS CAPCOM: CHAOS (nazwa gry mówi chyba sama za siebie). Nasi gwiezdni wojownicy w mocno stojącym na nogach odłamie STAR ZONE - STAR WARS - prezentują kolejną odsłonę z cyklu ŻYWOTY ŚWIĘTYCH (tym razem będzie o płci pięknej :>), recenzję V EPIZODU SW oraz rozpoczynający nowy cykl, artykuł o pojazdach z tej kultowej serii. Ten dział to naprawdę mocna pozycja, nie przegapcie go! W SKUPIE ZŁOMU Stawik przedstawi nam artykuł o sercu, płyty głównej oczywiście, czyli chipsecie (na początek AMD Athlon). KRÓTKA PRZERWA W ZABIJANIU jak zwykle pełna felietonów i opowiadań, ale o tym już powie Wam martin w stępie do działu. Kolejna nowość w zinie to dział ODGŁOSY WOJNY - poświęcony muzyce GROWEJ (w tekście zagnieździliśmy parę próbek muzycznych) który poprowadzi Veeroos. Na tym kończą się optymistyczne wieści w tym numerze. Niestety braku wolnego czasu na uprawianie hobby jakim jest pisanie do SS-NG prowadzenie swego działu (SKRZYDLATE STRONY)zawiesza (a raczej dział będzie ukazywał się w innym cyklu, nie miesięcznym) Gen. TopGun. Podkreślam jednak że dział będzie ukazywał się nadal, ale już nie co miesiąc.

Życzę Wam udanych wakacji, wypocznijcie trochę, a we wrześniu znów otworzymy drzwi naszej redakcji aby zacząć kolejny niesamowity rok spędzony w tym najlepszym z najlepszych światów.

Pamiętajcie jesteśmy 1 września!


35     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wstępniak numeru