27     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Grand Theft Auto Vice CityPaweł "Gonzo" Kazimierczak


Witam w pierwszej części rozwiązania VICE CITY. Misje są opisane w takiej kolejności, w jakiej ja je przechodziłem. U Was powinno być co najmniej podobnie. W razie kłopotów piszcie na maila.Jesteś w dość nieciekawej sytuacji (jak to zwykle na początku w grach bywa). Wsiadaj do samochodu i jedź do wyznaczonego punktu. Zaparkuj i wejdź do Ocean View Hotel. Przekimaj się i jedź do Rosenberga.

THE PARTY
$100
Prościutka misja. Jedź do Rafaela po bardziej wyjściowe ciuchy, a następnie dojedź na imprezkę. Możesz skorzystać z Freeway - motoru pokazanego w cut-scence. Po spotkaniu zabierz córkę pułkownika do klubu ze striptizem. Banał.


Nie ma to ak widok na ocean :P


BACK ALLEY BRAND
$200
W tym zadaniu skorzystasz wreszcie z pistoletu. Jedź do klubu Malibu i znajdź Paula Kena. Następnie skieruj swe koła do Ocean Drive. Zabij kucharza i zabierz mu komórę. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. Musisz wykończyć także trójkę jego kumpli. Biegnij za murzynem. Do wozu i gaz do dechy! Odwiedź Ammu-Nation - źródło Twego zaopatrzenia. Odjedź do hotelu.
JURY FURY
$400
Trzeba uratować dupę Georgia. Aby tego dokonać bierz jakąś broń (może być młotek) i jedź do kolesi, którzy po lekkiej perswazji zaświadczą co tylko będziesz chciał. Nie zabijaj ich, zdemoluj ich wozy. Uważaj na gliny w pobliżu.
ROAD KILL
$500
Trzeba dogonić i zlikwidować rozwoziciela pizzy. Jeździ na szybkim skuterze, więc jedynymi możliwościami są: jazda na skróty lub zastawianie możliwych dróg przejazdu. Przybomb w niego mocno, a potem go rozjedź = kasa w portfelu menela.
RIOT
$1000
I znów przebieranka. Tym razem wszczynasz bunt wśród robotników i niszczysz ciężarówki. Nic skomplikowanego, ale uważaj, aby samemu nie oberwać.
FOUR IRON
$500
Przebierz się w Jocksports. Udaj się do klubu golfowego Leaf Links. Cel jest na polu. Przestaw wszystkie jego wózki i rozjedź gościa.
TREACHEROUS SWINE
$250
Trzeba zarżnąć (tak, tak!) piłą łańcuchową pewnego sprzedawczyka imieniem Gonzalez. Jedź na miejsce i właź do środka. Zetnij jego goryli i zeskocz na niższy poziom. Wsiadaj do jakiegoś samochodu i przejedź drania. Lepiej żeby to była jakaś szybka bryka, bo musisz jeszcze zwiać gliniarzom.
MALL SHOOYOUT
$500
Jedź na spotkanie z kurierem. Po dotarciu na miejsce powinieneś zauważyć pewną małą niespodziankę. W każdym bądź razie nie goń skurczybyka pieszo. Gdy już zlikwidujesz cel, zabieraj teczkę z chipami i do szefa.
GUARDIAN ANGELS
$1000
Pojedź po snajperkę, a następnie udaj się na miejsce transakcji. Stojąc przy swoim punkcie, uklęknij i staraj się celować w głowę. Potem szybko na motor i goń złodzieja. Najlepszym sposobem na jego ubicie jest strzelanie podczas jazdy. Weź teczkę i wróć na miejsce.


Wszędzie tylko krew i krew! A gdzie flaki!!!!?


DEMOLITION MAN
$1000
Bardzo nieprzyjemna misja. Musisz sterowanym helikopterem dostarczyć cztery bomby w oznaczone miejsca budynku. Czasu jest dość, najwięcej kłopotów sprawia sterowanie. Radziłbym najpierw potrenować. Jeżeli przeszkadzają Ci robotnicy lub policjanci po prostu zniż się do poziomu ziemi i rozpłataj ich śmigłem.
THE CHASE
$1000
Dostajesz zlecenie odwiedzenia mieszkania pewnego przyjemniaczka. Przy domu zleceniodawcy jest tabletka, która Ci się przyda (poprawia wytrzymałość). Jedź na miejsce i goń właściciela domu. Zatrzymaj się przed beczkami, bo cwaniak je rozwali. Następnie zeskakuj z dachu i wsiadaj na skuter. Podążaj za samochodem i zniszcz wóz. Wówczas koleś przesiądzie się do innego i nie będzie już strzelał. Wtedy możesz spokojnie odeskortować go do domu.

WASTE THE WIFE
$2000
Musisz upozorować wypadek drogowy. Załatw sobie solidną brykę (polecam Rumpo) i jedź za ofiarą. Staraj się wbić ją na ścianę albo inny samochód. Gdy już zacznie płonąć, oddal się.
PHNOM PENH` 86
$2000
Misja przypomina oldscool`owe shootery (vide VIRTUA COP). Przeciwnicy pojawiają się w określonych miejscach, a Ty namierzasz ich z helikoptera. Przyjemne zadanie.

SIR. YES SIR!
$2000
Zabawne, musisz ukraść czołg z wojskowego transportu. Metoda siłowa nic tu nie da (zbyt duża przewaga liczebna armii), więc polecam sprawdzony sposób "na blondynkę". Podjeżdżasz samochodem przed czołg, tym samym powodując jego zatrzymanie. Wskakujesz na maszynę i ukatrupiasz żołnierza na wieżyczce. Zaskakujesz i wsiadasz przez te z drzwi, prze które wylazł przed chwilą wojak. Potem spokojnie odwozisz łup do garażu.
TWO BIG HIT
$2500
Trzeba zlikwidować przywódcę gangu. Kaszka z mleczkiem. Zastrzelenie, przejechanie- jest tyle możliwości, że naprawdę można poczuć swobodę.
THE FASTEST BOAT
$4000
Każdy "vicecityjczyk" marzy o najszybszej łodzi. Ty masz okazję spełnić to marzenie. Dojedź do portu i rozpocznij rzeź. Jeśli zabraknie Ci zdrówka, znajdziesz je przy wjeździe do portu. Przycisk zwalniający łódź na wodę znajduje się w hali. Po jego wciśnięciu biegiem do łodzi i płyń do hacjendy. Policja ma dużo wolniejsze pojazdy, więc powinieneś sobie poradzić.


Wyobrażacie sobie coś takiego w Polsce? Hehe LOL


SUPPLY & DEMAND
$10 000
Sterujesz skradzioną niedawno łódką. Musisz jak najszybciej dopłynąć do jachtu z towarem. Radzę wpierw zapoznać się z trasą. Potem po przejęciu przesyłki prowadzi Lance, Ty natomiast strzelasz do pościgu. Celuj w głowę, wtedy najszybciej pozbędziesz się nieprzyjemnego "narybka".
STUNT BOAT CHALLENGE
$1000
Teoria zadania jest prosta, praktyka trochę mniej. Trzeba najpierw poznać trasę, więc lepiej jeden przejazd poświęć właśnie na to.
AUTOCIDE
$4000
Jedna z ciekawszych misji. Trzeba zabić kilku członków gangu, którzy w Vice City pracują albo odpoczywają. Broń dostajesz, czasu też jest co niemiara.
CANNON FODDER
$2000
Wojna pomiędzy Hawajczykami, a Kubańczykami. Znajdź dużą brykę (na co najmniej 4 osoby), zabierz ludzi i jedź na pole bitwy. Rozwalaj przeciwników z dystansu, nie narażając zdrowia. Kluczem do sukcesu jest jak najmniejsze uszkodzenie ciężarówki z narkotykami, którą przyjdzie Ci uciekać. W innym wypadku auto ma skłonność do, nazwijmy to, samozapłonu.


Jak spacerować w bikini po ulicy, to tylko w Vice City


DEATH ROW
$0
To jest misja ratowania przyjacielowi życia, więc nie ma Ci kto zapłacić. Lance jest przetrzymywany i torturowany. Wobec tego masz ograniczony czas na dotarcie do niego. Na miejscu wykończ kilku członków gangu i zajedź na tył chaty, w której trzymają Lance`a. Weź shotguna i przeprowadź drobną selekcję naturalną. Gdy już uwolnisz znajomka, wsiądźcie do samochodu. Teraz zaczyna się trudniejszy etap misji. Po osiedlowych uliczkach jeździ pięć samochodów, które za wszelką cenę będą starały się uniemożliwić Ci dotarcie do szpitala. Musisz wykazać nie lada umiejętności w prowadzeniu auta. Po wydostaniu się z sieci uliczek, możesz przestać się oglądać i odtransportować Lance`a na leczenie.
ALL HANDS ON DECK!
$5000
Tym razem przyjdzie Ci wcielić się w rolę jednoosobowej armii. Masz ochraniać jacht Colonela. Z początku zostaniesz zalany falą przestępców wdzierających się na pokład, jak i atakujących z dystansu. Snajperka zdecydowanie ułatwi Ci życie. Następnie szturm zostanie rozpoczęty przez desant z helikoptera. Staraj się zniszczyć maszynę. Wreszcie ruszy na Ciebie coś w kształcie Longbowa i aby to zniszczyć potrzeba trochę ołowiu. Pamiętaj, aby cały czas mieć oko na Colonela. Po zniszczeniu helikoptera bojowego, rozwal jeden z jachtów tarasujących drogę i zabierz prezent od przyjaciela.
JUJU SCRAMBLE
$1000
Misja niełatwa i nisko płatna. Musisz zebrać trzy przesyłki i odwieźć je na miejsce. Masz ograniczony czas, a z każdą wziętą przesyłką wzrasta poziom zainteresowania Tobą policji. W szczytowym momencie sięga on pięciu gwiazdek. Do roboty polecam szybką brykę marki Cheetah albo motor PCJ 600.27     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Grand Theft Auto Vice City